Korona ja välitystoiminta – Mitä odotettavissa loppuvuodelle 2020?

Asunto ja kiinteistökaupan digitalisaatio
Jakso 10: Millaisia vaikutuksia koronatilanteella on ollut välitystoimintaan sekä mikä on alan ammattilaisten arvio siitä, mitä loppuvuodelta 2020 on odotettavissa.
Vieraina: Kiinteistömaailman Risto Kyhälä, Habitan Mika Pärssinen ja Remax:n Pasi Aalto
Asuntoradion kevään 2020 ohjelmasarjan kymmenennessä lähetyksessä keskustelemassa ovat Kiinteistömaailman, Habitan ja Remaxin välitysketjujen toimitusjohtajat Risto Kyhälä, Mika Pärssinen ja Pasi Aalto. Keskustelemme siitä, millaisia vaikutuksia koronatilanteella on ollut välitystoimintaan sekä mikä heidän arvionsa on siitä, mitä loppuvuodelta 2020 on odotettavissa.
Antoisia kuunteluhetkiä ohjelmasarjan ohjelman parissa.
Seuraavassa jaksossa:
Ohjelmasarjan seuraavassa eli yhdennessätoista ohjelmassa vieraanamme on Alma Talent kertomassa kiinteistövälittäjille ja isännöitsijöille tarjoamistaan digitaalisista ratkaisuista.
0 kommenttia